Ulaşım
Buradasınız: Anasayfa / Ulaşım
Ulaşım

İznik’e Ulaşım

Yalova istikametinden İznik’e gelmek isterseniz Bursa karayolunu kullanmalısınız. Orhangazi’ye geldiğinizde şehir merkezindeki ışıklardan sola doğru İznik istikametine doğru sapacaksınız. Yaklaşık 42 km’lik bir güzergah takip ederek yol üzerindeki Boyalıca ve Çakırca köylerini geçtikten sonra İznik’e gelebilirsiniz.

Bursa’dan İznik’e gelmek de bir o kadar kolaydır. Toplam 85.Km. lik bir yolculuk sonrası İznik’e ulaşabilirsiniz. Bursa ‘dan İstanbul istikametine doğru yola çıkıp, Otobandan Gemlik ilçesini seçip, buradan otobanı takip ederek yaklaşık 5km’ sonra KARSAK kavşağına varacaksınız. Buradan sağa doğru dönün. Sırasıyla Gölyaka, Sölöz, Narlıca, Göllüce köylerini geçtikten sonra göl kıyısını takip ederek İznik ‘e gelebilirsiniz. Bursa santral garajda her yarım saatte bir minibüs, saat başı da otobüsler ile İznik’e gelinebilir.

Adapazarı’ndan İznik’e gelmek için ise, Bilecik -Bursa istikametine doğru sırasıyla Pamukova, Mekece den sonra(Mekece çıkışındaki İznik ayrımından sağa dönüp) yaklaşık 25 dakikalık bir yolculuktan sonra  İznik’e varabilirsiniz.

İznik-Bursa
İznik-Bilecik
İznik-Eskişehir
İznik-İstanbul
İznik-Yalova
İznik-Orhangazi
İznik-Osmaneli
İznik-Mekece
İznik-Yenişehir
İznik-İnegöl

  77km
66km
149km
210km
60km
40km
34km
30km
21km
49km
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın